Nesiad Kurumsallaşma ve Endüstri 4.0 konulu Eğitim seminerlerini tamamladı

Nevşehir Sanayici ve İş adamları Derneği (NESİAD) Aile şirketlerinde kurumsallaşma ve Endüstri 4.0 konulu seminerleri düzenledi.

 

NESİAD Eğitim salonunda gerçekleşen eğitimlere Nesiad Başkanı Mustafa Ertaş, Başkan Yardımcıları Mehmet Kahraman ve Arif Öbekli, Yönetim kurulu üyeleri ve iş insanları katıldılar.

 

Eğitim başlangıcında söz alan Başkan ERTAŞ, Nevşehir’de gerçekleştirilmemiş eğitimleri organize etmek, bizim için önemli ve mutlu edicidir. İş insanlarımızın üretimin her yerinde kurumsal yapı hakkında bilgi sahibi olması ve sanayide ki gelişimleri yakından takip etmesi hem firmalarını hem de rekabet şanslarını oldukça artıracaktır. Eğitimlerimizin herkes için yararlı ve verimli olması dileğiyle diyerek sözü İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Öğr. Gör. Murat GÜNEY’e verdi.

 

Seminerin ilk gününde 27.03.2018 GÜNEY, Aile içerisinde Kurumsallaşma nedir? Nasıl olmalıdır? Yönetici olan babaların bilgi birikimini nasıl 2. Nesil kurumsallaştırabilir? Swot nedir ve nasıl uygulanır gibi konular hakkında bilgi verdi.

 

Seminerin ikinci günde 29.03.2018 ise “Endüstri 4.0” konularından biz şuan endüstri kaçız? Nevşehir sanayisi hangi teknolojiyi kullanıyor? Neden teknolojiyi yakından takip etmeliyiz, bunların faydası nedir? Gibi sorulara cevap verdi.

 

 

Eğitimler, katılımcılarında aktif katılımı ve soru cevapları ile son buldu.

 


Haber Görselleri