NESİAD’dan Kurumlara Ziyaret

Nevşehir Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği (NESİAD) Başkanı Mustafa ERTAŞ ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet KAHRAMAN, Arif ÖBEKLİ, M.Samet Kafalı ve Hamdi DİNLER resmi kurumları ziyaret ettiler.


Nevşehir İl Jandarma Alay Komutanlığı’na atanan Jandarma Kıdemli Albay Hüsamettin EROL’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Jandarma Kıdemli Albay Hüsamettin EROL’a yeni görevinde başarılar dileyen Başkan ERTAŞ, NESİAD ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Jandarma Kıdemli Albay Hüsamettin EROL ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve NESİAD heyetine teşekkür etti.


Heyet daha sonra, Nevşehir Merkez İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Adem AKGÜMÜŞ’e ziyaret etti. NESİAD ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi.


Nevşehir Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü’ne atanan Abdullah MERSİN’ e hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu. Nevşehir sanayisi ve istihdamı hakkında bilgiler verildi ve önümüzdeki zamanlarda yapılacak teşvik ve destekler hakkında fikir alışverişi yapıldı.


Heyet son olarak, İl Genel Meclisi Başkanı Gürbüz DİNÇ’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. NESİAD heyeti, çalışmaları hakkında bilgiler verdi ve karşılıklı olarak başarılı çalışmalarının devamını dilediler.


Haber Görselleri