Nevşehir Milletvekili Gizligider NESİAD Yönetimi ile Kahvaltıda Buluştu.

Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi ve Parlamentolar arası Birlik Grubu Türk Grubu Üyesi Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir GİZLİGİDER ve Ak Parti Halkla İlişkiler Sorumlusu Salih AÇIKGÖZ,

Nevşehir Sanayici ve İş adamları Derneği (NESİAD) yöneticileri ile Hill Hotelde kahvaltıda buluştular.

 

Düzenlenen kahvaltıda NESİAD Başkanı Mustafa ERTAŞ, Başkan Yardımcıları Mehmet KAHRAMAN, Arif ÖBEKLİ ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

 

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir GİZLİGİDER kahvaltıda yaptığı konuşmada, “Yeni yönetimi devir alan genç iş adamlarımızla buluşmak, yeni fikirler ve vizyonlar ile Nevşehir’imize katkı sağlayacağına inanıyorum. Gerçekten önemli işlere imza atacaklardır. Bizler de kendilerine her konuda yardımcı olmaya hazırız” dedi.

 

Nesiad Başkanı ERTAŞ, Sayın GİZLİGİDER ve AÇIKGÖZ’e derneklerinin faaliyetleri, vizyonları ve misyonları hakkında bilgilendirme yaptı ve milletvekilimiz ve dernek üyelerimizi bir araya getirmek iş dünyası hakkında fikir alışverişi yapmak Nevşehir’imiz adına çok önemli. Bizler de Nevşehir’imize elimizden geldiği kadarıyla bir sivil toplum kuruluşu olarak elimizden geleni yapacağız. Birlikte çalışma adına bundan sonrada başarılı işlere imza atacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

 


Haber Görselleri