NEVŞEHİR SANAYİCİ VE İŞ İNSANLARI DERNEĞİ

Karlık Evi Otel

Karlık Evi Otel
Haritada Göster


Derler ki; “Bir düşü gerçekleştirmek için önce uykudan uyanmak gerekir.”

 

Bunca yıla sığdırılan isler, sorumluluklar, acı tatlı tecrübeler, manevi kayıplar ve daha binlercesi arasında öyle hırsların pesinde sürüklenmişiz ve öyle rutinlere takılıp kalmışız ki asıl düşlerimizden uzaklaşalı onca zamanlar geçmiş ve biz hiç fark etmemişiz. Ve öylesi günlerden bir gün, hatta belki de önemli kayıpların verildiği zamansız günlerden bir gün, uyku ile uyanıklık arasında bir boşluğa düştük, bocaladık ve UYANDIK.

 

İste o an yeniden “DÜSLER”imizi hatırladık. Belki sadece bir tesadüftü ama, sanki her birimiz başka mekanlarda yasamış ve burada Kapadokya’nın Uçhisar kasabasında Karlikevi’nin varoluşuna sebep olmak için buluşmuştuk.

 

KARLIKEVI, bizim düşlerini kurduğumuz evimiz ve biz evimizi yaratırken o özel anları siz misafirlerimizle de paylaşmak istedik. Eminiz ki sizler de kendinizi özel hissettirecek mekanlarda, detayları salt dekoratif kaygılardan uzak ancak samimi duygularla tasarlanmış, geleneksel tatil ve otel anlayışından uzak bir ortamda, farklı
aktivitelerle ve hep geciktirdiğiniz hobilerinizle baş başa kalmak isteyeceğiniz anları yakalayabileceksiniz.

 

Biz evimizi tasarlarken, ilgi alanlarımızdan yola çıktık ve kent yaşamına her zorunlu ziyaretimizde eski yıpratıcı, yoğun tempomuzu hatırlayıp “Aaaah! Simdi imkanım olsa da” diye başlayan cümlelerimizi tamamlayacak, eksikliğini derinden hissettiğimiz “Bunun sonu ne olacak?”larla dolu bilinmez gelecek planlarımız için ertelenen KEYIFLERIMIZI hatırlamaya çalıştık.

 

Bavullarınızı hazırlarken en rahat kıyafetlerinizi alin ve boşalan dolabınıza streslerinizi asin. Eğer o streslerden kurtulamıyorsanız merak etmeyin, doğa size elinden gelen yardımı gösterecektir.