NEVŞEHİR SANAYİCİ VE İŞ İNSANLARI DERNEĞİ

OMS Makina

OMS Makina


Kuruluş tarihi olan 1968 yılında firmamiz ticari hayata Özgürler Torna olarak atılmış, gelişen Pazar gereksinimleri ve talepler çerçevesinde treyler yedek parcaları imalatına hız vermiştir. Bugün OMS adı altında sektöründe lider bir firmadır. Olağanlaşmış başarısı; esneklik, teknik bilgi, girişimcilik ve çalışanları ile olan yakın ilişki temelleri üzerinde yükselmiştir.

 

Nihai kullanıcı ve treyler imalatcılarının tedarikçi performansı beklentileri yükselmekte ve haklı olarak müşterilerimiz  sıfır hata, uygun fiyat ve yurt çapında servis hizmetleri talep etmektedir. Ürünlerimiz ve satış sonrası servisimiz, yüksek kalite ve güvenilirlik ile rekabetçi yapısını muhafaza etmektedir.

 

Firmamiz, 1983 yılında seri üretim olarak treyler park ayağı imalatina ve devamında king pin ve konteyner kilidi üretimine geçti. O tarihten itibaren sürekli kapasite ve kalite iyileştirmesi içerisinde. Şu an adet bazında tüm dünyadan ihtiyaçları karşılar duruma ulaştı. Kurulduğundan beri 30 yıldır büyüyen ve bunu sahip olduğu organizasyonel yapısına borçlu olan OMS, elde ettiği Türkiye’deki  büyük pazar payının yani sıra Orta Doğu, Afrika, Avrupa, Kuzey ve Guney Amerika, Avustralya ve Rusya gibi ülke/bölgelerde pazarlama ve satış faliyetlerine devam etmektedir.

 

Nevsehir’de yerleşik olan firmamız, üretimini 2004 yılından itibaren yeni ve modern üretim tesislerinde devam etmekte olup ISO 9001 belgesi ile kalitesini bir kez daha ispatlamiş, 30 yıldır edindiği tecrubesi gereği müşterilerine her zaman en iyiyi vermek adına hiç bir fedakarlıktan kaçınmamıştır.